Spiropali 'mbretëresha' e Asamblesë së PS-së/ Fustani i saj tërheq vëmendjen e të gjithëve

TIRANË-Partia Socialiste ka zhvilluar pasditen e kësaj të marte Asamblenë e partisë.

Të gjithë socialistët, një e nga një i janë drejtuar Pallatit të Koncerteve, ku nuk ka kaluar pa u vënë re veshja e tyre. T-shirt kryesisht nga deputetët e rinj dhe këmisha të bardha dominonin tek meshkujt socialist, kjo edhe për shkak të faktori lehtësi dhe komoditet nisur nga temperaturat e larta të kësaj pasdite korriku.

E ndërsa gratë kanë zgjedhur fustane, me përjashtim të Mimi Kodhelit, Olta Xhaçkës kjo edhe për faktin se të dyja kanë drejtuar në periudha të ndryshme Ministrinë e Mbrojtjes (Xhaçka vijon ta drejtojë) dhe duket se kjo detyrë ia dikton edhe veshjen. Me ngjyra, lule, copa të freskëta...megjithatë ajo që ra më tepër në sy ishte Elisa Spiropali. Ajo kishte zgjedhur një fustan ngjyrë bezhë me shkëlqim e mëngë të gjata që e tregonte atë shumë elegante.

Elisa Spiropali

Ndërsa nga meshkujt mund të themi që spikati për stilin e tij, zv.kryeministri Erion Braçe. Sa i përket kreut të qeverisë, Edi Ramës, veshja nuk ishte aspak surprizë, me atlete të bardha dhe shallvarë.

Erion Braçe

Ora 16:47
PS mbledh Asamblenë Kombëtare. Analizë për zgjedhjet e 30 Qershorit
1 / 35
2 / 35
3 / 35
4 / 35
5 / 35
6 / 35
7 / 35
8 / 35
9 / 35
10 / 35
11 / 35
12 / 35
13 / 35
14 / 35
15 / 35
16 / 35
17 / 35
18 / 35
19 / 35
20 / 35
21 / 35
22 / 35
23 / 35
24 / 35
25 / 35
26 / 35
27 / 35
28 / 35
29 / 35
30 / 35
31 / 35
32 / 35
33 / 35
34 / 35
35 / 35
B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Tërmeti i 26 Nëntorit, a keni besim se përgjegjësit do të ndëshkohen?

Komento

Komente

 • Fredi: 24/07/2019 23:41

  Katnar

  Përgjigju
 • Xha Faiku: 24/07/2019 08:26

  Nje nga nje socialistet nisen te vinin, ne xhep laps e karte, mbi supe hallet e popullit binin

  Përgjigju
 • Abdyli: 23/07/2019 23:07

  Mamica E skenderbeut

  Përgjigju
 • Lola: 23/07/2019 19:57

  Po normal, ish Drejtoreshe e Doganave

  Përgjigju