Spiropali tallet me Metën pas deklaratave kundër Ramës: U bë për të qarë hallin

1560265524_1560157533spiropali7.jpg
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar pas deklaratave të Presidentit Ilir Meta. "E gjeta konsensusin tek këmbëngulja e të dyja palëve për të mos dialoguar! Këtë e thote Presidenti i Shqiperisë, jo Bes Kallaku i Portokallisë. Duhet pranuar se kemi një president jo vetëm për të qarë hallin, po edhe për të mos harruar gazin" shkruan ajo.


Lajmi kryesor:

Sulmi kundër Brukselit dhe Ramës, Balla-Metës: Shërim të shpejtë, lexo këtë që po të shkruaj


  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të jetë Berisha pjesë e grupit parlamentar të PD në Kuvend?×

Lajmi i fundit

John

Flakë 'ferri' në Siçili dhe Catania! Autoritetet: Dëme të pallogaritshme, presim përkeqësim! Të vendosur 'burg i përjetshëm' për zjarrvënësit