Sulmi ndaj hotel 'Volorekës'/ Policia thirrje me dron autorit për t'u dorëzuar! Momenti kur e shtrijnë në tokë gjatë arrestimit

Policia ka shpërndarë një video të re nga momenti i arrestimit në Tiranë të autorëve për sulmin me armë ndaj hotel "Volorekës".


Lajmi kryesor:

7 të arrestuar për sulmin me armë ndaj 'Volorekës', 1 në kërkim! Policia thirrje me dron autorit për t'u dorëzuar! Momenti kur e shtrijnë në tokë (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me pragun elektoral 1% ashtu siç propozon opozita parlamentare?×

Lajmi i fundit

John

Covid/ Asnjë viktimë dhe 63 raste të reja në Kosovë! Regjistrohen 152 pozitivë në Maqedoninë e Veriut