Video/ Sulmohen dy shqiptarë në veri të Mitrovicës, dërgohen në spital

Video/ Sulmohen dy shqiptarë në veri të Mitrovicës, dërgohen në spital

Dy shqiptarë janë sulmuar nga një grup serbësh në veri të Mitrovicës. Ata janë dërguar në spital pas lëndimeve të marra informon tani media kosovare.

Në një video të publikuar nga TV Koha duket një nga shqiptarët e lënduar.

Policët hetues kanë shkuar në vendin e ngjarjes pas sulmit të ndodhur. Dy shqiptarët janë dërguar në spital.

 

 

 


Lajmi kryesor:

Tensionet në veri të Kosovës, Franca dhe Gjermania kërkojnë ripërsëritjen e zgjedhjeve në 4 komunat! Osmani: Të gatshëm ta shqyrtojmë këtë mundësi


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Tronditëse në Argjentinë, tifozja vritet me gurë përpara ndeshjes derbi

Tronditëse në Argjentinë, tifozja vritet me gurë përpara ndeshjes derbi