‘Ta heq kokën', edukatorja italiane dhunon fëmijët e kopshtit! Ja pamjet duke i keqtrajtuar (VIDEO)

ITALI- Një edukatore në Monza të Italisë ka dhunuar fizikisht fëmijët ndërsa i ka kërcënuar ata me shprehje të tipit ‘Do të heq kokën’, ‘Do të pres duart’. Siç shihet edhe pamjet, edukatorja shfaqet duke dhunuar fëmijët, ndërsa është bërë me dije se ata janë përkatësisht të moshës nga 3 deri në 5 vjeç.

59-vjeçarja është pezulluar për një vit nga puna ndërsa pritet që të dalë përpara gjykatës për të dhënë versionin e saj mbi ngjarjen.

Karabinierët kishin instaluar kamera dhe mikrofona brenda klasës për rreth dy muaj, pasi kishin marrë denoncim nga një prindër i fëmijëve. 

SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Edhe në Durrës shkelet urdhëri i Ministrisë së Shëndetësisë, studentët e pavaksinuar futen në auditorë! Java e parë do jetë javë prezantimi