Taylor Swift uron publikisht për ditëlindje Princin William, ai e falenderon për koncertin në Londër

Taylor Swift uron publikisht për ditëlindje Princin William, ai e falenderon për koncertin në Londër

Taylor Swift, Princi William dhe fëmijët e tij

Këngëtarja e njohur Taylor Swift dhe partneri i saj Travis Kelce janë fotografuar krah Princit William dhe fëmijëve të tij.

Swift përveçse e ka postuar foton në Instagram, gjithashtu ka uruar edhe Princin William për ditëlindjen e tij të 42-të.

“Gëzuar ditëlindjen miku im! Shfaqjet në Londër kanë një fillim të shkëlqyeshëm”, shkruan këngëtarja.

Edhe Princi nga ana tjetër e ka falenderuar këngëtaren me një postim.

"Faleminderit për një mbrëmje të mrekullueshme”, shkruhet në faqen zyrtare të Princit dhe Princeshës së Uellsit në Instagram.

 

1/2
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Spahiu në Report Tv: E paralajmëruar, të gjithë thonin se Trump mundet vetëm nëse e vrasin! Vështirë të besohet se është iniciativë personale

Spahiu në Report Tv: E paralajmëruar, të gjithë thonin se Trump mundet vetëm nëse e vrasin! Vështirë të besohet se është iniciativë personale