Të bëhesh 'boss' sa hap e mbyll sytë! Punëtori i krahut bëhet pronar i vilës 56 mln €, pas testit të ADN-së (FOTO)

31 vjeçari është kthyer në qendrën e vëmendjes së medias botërore, pasi u bë i pasur pas një test ADN-je. Xhordan Adlas Roxhers bënte punë të vështira dhe me shumë vështirësi ia dilte të paguante qiranë e apartamentit ku jetonte. Por fati ndryshoi rrënjësisht për të dhe tashmë është zotërues i një pasurie të konsiderueshme .

Xhordan Adlas Roxhers, ka hyrë me të dashurën te një vilë që kushton rreth 56 milionë euro pas një testi ADN-je, që zbuloi se ishte djali i pronarit të vdekur të vilës. Tani ai zotëron një pronë pasanikësh prej 6200 metrash katrorë.


Babai i tij vdiq në moshën 62 vjeçare nga një mbidozë droge. Familjarët e tij kanë treguar se e dinin kush ishte babai i Roxhers, por ai asnjëherë nuk ka paguar asnjë detyrim.

 

A.P./G.M./Shqiptarja.com
Komento