Të gjitha momentet kur Meta humbi qetësinë në 'Zonë e Lirë': Jam unë lideri i Shqipërisë (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta i ftuar dje në studion e gazetarit Arjan Cani humbi qetësinë dhe kërcënoi kryeministrin Rama e ndërkombëtarët, por dhe u vetëshpall lideri i Shqipërisë.

Presidenti dje ishte aq nervoz sa u përplas dhe me gazetarët në studio, por për më tepër ndiqni videon.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Përvjetori i pavarësisë dhe çlirimit, a është bërë Shqipëria ajo që ëndërruan heronjtë tanë?

Komento

Komente

 • TTT: 02/11/2020 00:06

  Like thuaji botes sesi te rrihte Mona me zorre uji dikur. Trim i *@rit

  Përgjigju
 • AltinTop: 01/11/2020 20:00

  Ore si ka mundesi qe as SPAK as prokurori nuk e therrasin te japi llogari per skandalin me pasaporta... ku je o Rama se u perdhos fare shteti...

  Përgjigju
 • O tej: 01/11/2020 18:02

  President bolekandari

  Përgjigju
 • La Esperanza: 01/11/2020 17:08

  Idetë e hedhura nga ju janë interesante për shqiptarët (z“president”). Fck.Y

  Përgjigju
 • Fati: 01/11/2020 13:25

  Likja eshte shume here me I forte se DIKTATORI Rama vazhdo like Populli te mbeshtet le te LEHIN tocat e paguar te rames NE PRITJE PER NDRYSHIMIN E MADH

  Përgjigju
  • Johani: 01/11/2020 13:56

   O Fati a mos je nga lazarati apo prej atyre qe ushqehen ne qenefin e qujtur shqup-PD.

 • Tirona: 01/11/2020 13:22

  Nuk eshte e nevojshme ti vihen prangat,te gjitha keto lajthitje te ketij njeriu qe rrin gjith diten duke pare Palacon me Brekushe te transmetohen ne YouTube ne gjuhen angleze qe ta shohi e gjithe Bota dhe do te jeni te sigurte qe ky do te kete nje izolim te plote dhe do ta shihni neper rruget e Tirones duke bredhur si i cmendur

  Përgjigju
 • leone: 01/11/2020 13:21

  Dikush me lart permend kryeprokurorin Olsian Cela per faktin se ben sehir per veprimet dhe deklaratat e Likes,te Espinozes ne La Piovra.Po c'te beje Olsian Cela? Ate gabimisht e kane ngaterruar ne keto pune.Vertet e ka bere shkollen per prokuror,por vetem prokuror nuk eshte.Ai eshte vetem nje llafazan,qe ne krahasim me Arta Markun eshte si dita me naten dhe nuk ben as cerekun e punes qe ajo bente.Fatkeqesia eshte qe u hodhi trute e gomarit atyre qe e zgjodhen,sepse ishte me egoist ne interviste,kurse Arta Marku nuk ishtge e llageve por e punes.Dhe kjo vertetohet nga reagimi i gjithe letyrve te ketij vendi,duke filluar nga kori i estradees se bashkuar opozitare (Berisha,lulka,likja,Medi Gerdeci,Nard humoristi,Dashi,Shpetim me demek cami,Dule pisqolla etj etj).Ndaj kthehuni ne krahun tjeter po te degjoni emrin e Olsian Celes duke mos pritur qe te veproje ndaj te cmendurve si Like Floriri e kompani.Eshte tredhur perpara se te degjoje emrin e Likes e te bandes opozitare!

  Përgjigju
 • PËR BENIN: 01/11/2020 13:15

  I dashur Ben qënke një zheni një njeri me intelekt të lart me një koment BRILANT. RESPEKT PA FUND O BEN ZOTI TË BEKOFT.

  Përgjigju
 • Taqi: 01/11/2020 13:11

  Ilir muti e vërteta me bllok në dor po e bën for ky hor e quan veten luan që të gjith ta han. Si është katandis Shqipria me të till paçavure që të jet President. Më zi Albanistani ska ku të shkoi. Po ilir muti të na i roi.

  Përgjigju
 • Plaku: 01/11/2020 12:54

  Ky kriminel dhe hajdut duhet te çohet ne Reç,ka filluar te dehet e te shtiret per i çmendur,per te shpetuar nga drejtesia e re qe ka bere gjithëçka e vazhdon te behet pengese per te mos u ngritur e te shpetoje vjedhjet e gjithëçka ka bere ne keto 30 vite.

  Përgjigju
 • Franci: 01/11/2020 12:41

  Nuk ka frike luani nga lepuri ? Luani na qenka xhuxhi jembe shtrember 1.64 m e 68 kg dhe Lepuri na qenka i gjati 1.98 e 120 kg.Hahahaha.

  Përgjigju
 • Trimi: 01/11/2020 11:13

  A e shikoni kur Likja bëhet kështu i egër Monës i dridhen leckat.....hahahahaha

  Përgjigju
  • A. N.: 01/11/2020 14:04

   Mones po i ben ferr ferr fustani

 • lani: 01/11/2020 09:09

  Like menxyra apo me mire te te drejtohem sic te njeh populli "Like floriri apo like 7%-shi nga Skrapari",meqe e permend shume dhe vend e pa vend Skraparin!Ti je nje mut me xhufke qe vjen ere 24 ore ne dite dhe do vazhdosh te vish ere per aq kohe sa nuk te kane vene byzylyket.Po ne te tjeret qe jemi nga Vlora etj etj c'mund te themi apo Skrapari ka status te vecangte dhe shqiptaret nuk e dine? Nuk na thua pse Dibra,Tropoja,Shkodra,Vlora,Korca ,Tirona apo dhe Lushnja e Fieri etj etj nuk ka patur trima e heroj apo vetem ti je i nje lloji te vecante?! Helbete,duhet ta pranojme se ti je "lideri i shqiperise",por me nje ndryshim te vogel.Ti je vertet njesh dhe "me nder lider",por per kombinacione,degjenerim e korrupsion dhe sic thone e shkruhet per ty dhe per zhdukje njerezish...Ku e gjete te drejten ti or mut e mutmuti apo sic e thua dhe ti qen e bir qeni(te me fale yt ata qe nuk ka faj per kelyshe si ti qe ka bere) ti thuash kryeministrit te vendit qe "te zhduk per dy minuta",apo keshtu ke bere dhe me te tjere qe nuk te jane bindur e qe kane dashur te te denoncojne dhe drejtesia shqiptare nuk e ka zbuluar? Megjithese ,te themi te drejten ke te drejte qe sillesh si bandit e si mafioz,kur te degjojne e te bejne sehir per xhevahiret qe nxjerr nga goja SPAKU dhe organet e tjera te drejtesise!??? Mire e ke ,vaazhdo dhe me tej,merr dhe ndonje pistolete e dil ne xhade te qellosh neper rruge se dhe cmendina nuk do pranoje te te fuse brenda sepse do i infektosh me "vesin tend"...

  Përgjigju
 • YYY: 01/11/2020 09:08

  Kur ky sillet si i cmendur punet jane mire!

  Përgjigju
 • Mirditor: 01/11/2020 08:59

  Presidenti duhet të ket një moshë 65 e sipër sikur ndodh në gjith boten është një arsyje

  Përgjigju
 • Albin: 01/11/2020 08:08

  Ne Shqiperi politikanet jane ne dy grupe Gangstero-injorant dhe injorant.Likja ben pjese tek grupi dyte,por ben tentativa qe te futet tek i pari.

  Përgjigju
 • Ben: 01/11/2020 07:54

  E kuptoni çfare niveli eshte presidenti?Ne fakt keshtu eshte gjithe spektri i "liderve" politike arnautas.Per ke te flasesh me paren,Moniken,Nard Noken,Gon Duken,Fatmir Mediun qe jane injorante me liçense?Nuk kane lidhje fare me liderin politik,me educaten minimale etj.Ndersa Luli e ka budallallikun ne style tjeter.Luli eshte out fare si njeri,per politikë,thjesht nuk ka lind per lider,nuk ka cilesi fare,po fare.Eshte burocrat,lereni te punoje ne nje zyre,te fuksoje tek shefi,dhe kaq.Ky eshte Luli.Problemi eshte se klasa politike shqiptare ne teresi eshte alla Like,Ed Paloka,Grida Duma(kjo ka bitate te tjera)etj etj etj . Arsimimi i tyre, 99% , le per te deshiruar. Shoh njerin,qe e njoh,Fitim Zekthi,qenka profesor,dhe politikan.Si ka mundesi?Fitimi eshte budalla complet,por ne Shqiperi, Fitimi,mund te behet edhe kryeminister,asnje çudi nuk eshte.Kjo eshte Shqipnia dhe "liderat" e saj.

  Përgjigju
  • Shukriu: 01/11/2020 22:51

   Dmth Saja , Beqja , Ahmetaj ,Gjikja ,Bleterat punetore ( shehaj +spiro+fagu) veliaj ect ect jan ripjellja e mireqenies Se popullit ??? O Zot sa horrorr . Te fala Alles .

  • A. N.: 01/11/2020 14:03

   Fitimi edhe mund te behet kryeminister por primatin per budalla me certifikate tashme e ka Rama. Biles ajo e kohes se diktatures vlen sa 2-3 certifikata demokracie.

 • dulja: 01/11/2020 06:21

  care thua o like hajduti i skraparit

  Përgjigju
 • populli: 01/11/2020 02:47

  te arrestohet direkt ne studio neqoftese Olsian Cela nuk e ben kete tja liroje vendin nje te afti per ta kryer detyren e kryeprokurorit te Republikes

  Përgjigju
 • Jani: 01/11/2020 01:16

  Ti meta je lider vetem i qenve endacake zgjebsa te skraparit......

  Përgjigju
 • Floriri: 31/10/2020 23:52

  Ca monstre

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Pas shërimit nga COVID, Imzot George Frendo mesazh besimtarëve: Shpresoj të kremtoj meshën me popullin në Katedrale të dielën me 6 dhjetor