Të lidhur prej 9 vitesh, Shakira tregon arsyen pse nuk dëshiron të martohet me futbollistin Pique (VIDEO)

Familja e Shakirës dhe Pique-s

Shakira, një prej këngëtareve më të pikasura në botë është në një lidhje 9-vjeçare me futbollistin Pique.

Ata kanë dy djem Milanin dhe Sashën e akoma nuk kanë plane martese dhe fansat mund të pyesin veten se pse nuk ndodh kjo martesë çfarë nuk shkon mes tyre.

Gjatë një emisioni, këngëtarja ka dhënë një përgjigje tipike në lidhje me arsyen se pse nuk martohen.

 Aujo është shprehur se dëshiron që Gerard ta trajtojë atë si të dashurëne jo si gruan e tij.

Në intervistën në 60 minutat e CBS, Shakira zbuloi arsyen pse ajo dhe Gerard Pique nuk janë të martuar.

"Për t'ju thënë të vërtetën, martesa më frikëson. Unë nuk dua që ai të më shohë si grua. Do të preferoja që ai të më shihte si të dashurën e tij. "E dashura, saktësisht dashnorja e tij si një frut pak i ndaluar, e dini?”,  u shpreh Shakira në intervistën në 60 minutat e CBS.

“Unë dua ta mbaj në gishtërinj. Dua që ai të mendojë se çdo gjë është e mundur në varësi të sjelljes së tij", ka theksuar ajo.

 Shakira dhe Gerard janë bashkë që nga viti 2011 dhe jetojnë në Barcelonë.

Të dy u takuan në vitin 2010 ndërsa punuan në këngën e famshme “Ëaka Ëaka” për Kupën Botërore në Afrikën e Jugut.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po zbatohen masat anti-COVID në zonat bregdetare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Berisha 'kundër' Bashës, i del në mbrojtje Ylli Ndroqit: Viktimë e guximit, profesionalizmit dhe pavarësisë gazetareske