Të rrezikosh jetën tënde për të shpëtuar jetën e të tjerëve...kjo video tregon shumë (VIDEO)

Kirurgu nga Kina

Një kirurg është kthyer në një shembull për të gjithë, I cili ka rrezikuar jetën e tij për të shpëtuar jetën e të tjerëve.

Ai është rrëzuar dy herë, në ashensor dhe në parkingun e spitalit,  gjatë natës së Vitit të Ri, ku edhe përfundoi I shtruar.

Kirurgu nga kina nuk e ,bante ,mend se si kishte përfunduar në spital atë natë dhe gjithçka u mësua përmes kamerave të sigurisë.

Ai kishte punuar dy javë pa pushim me operacione dhe gjithë kjo lodhje kishte ardhur nga mungesa e pushimit.

Nga rrëzimi ai pësoi dëmtim në kokë dhe iu thyen dy dhëmbët e parë.

Sipas mediave të huaja, nga deklaratat e pacientëve dhe kolegëve të tij ai rrinte gjithmonë jashtë orari dhe bënte shumë pak pushime.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Radhët e gjata në pikat e kalimit kufitar. Përgjegjësi e kujt?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kapen 15 emigrantë në Tepelenë, 3 dërgohen në spital, shfaqen probleme shëndetësore