Të shtënat me armë pas konfliktit për pronën në Belsh, arrestohet 37-vjeçari

Të shtënat me armë pas konfliktit për pronën në Belsh, arrestohet 37-vjeçari

Policia e Elbasanit ka arrestuar shtetasin D.H, banues në fshatin Çepe, Belsh. 37-vjeçari një ditë më parë gjatë një konflikti për motive pronësie me shtetasin K.C, qëlloi me armë zjarri pistoletë në ajër dhe më pas u largua.

Shtetasi D. H., 37 vjeç, banues në fshatin Çepe, Belsh, u arrestuar për veprat penale “Mbajtja pa leje e armëve dhe municionit luftarak”, “Kanosja” dhe “Prishja e qetësisë publike.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Ndryshimet në buxhet/ Më shumë fonde për rrugët dhe ‘e-qeverisjen’! 1.9 mld lekë plus për programe zhvillimi, ulje për Shëndetësinë, Financat dhe Mbrojtja

Ndryshimet në buxhet/ Më shumë fonde për rrugët dhe ‘e-qeverisjen’! 1.9 mld lekë plus për programe zhvillimi, ulje për Shëndetësinë, Financat dhe Mbrojtja