Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin

1679879420_2CF19603A5F0462BB0CCB4569D054586.jpeg
Report Tv ka siguruar foton e mjetit të djegur të përdorur nga autorët qe qëlluan me arme në drejtim të televizionit Top Channel në Manzë. Si pasojë e të shtënave ka vdekur roja i televizonit, 60 vjeç. 
Mjeti tip Range Rover i shkrumbuar u gjet në Golem të Kavajës, në brendësi kishte një kallashnikov.


Lajmi kryesor:

Qëllohet me armë në drejtim të godinës së Top Channel, vritet roja! Një makinë gjendet e djegur në autostradë, dyshohet e autorëve


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

'Tentativa' e Gaz Bardhit dhe kompani, për t’i dorëzuar PD Sali Berishës në mënyrë të kontrolluar!

'Tentativa' e Gaz Bardhit dhe kompani, për t’i dorëzuar PD Sali Berishës në mënyrë të kontrolluar!