Të tjera detaj nga plagosja e dyfishtë në Tiranë, dëshmia e të plagosurve nga spitali: U konfliktuam me Aldo Gjini, ai nxori armën dhe na qëlloi

Nga Spitali, Altin Gjoka dhe Jetmir Marashi, kanë dëshmuar për Policinë se fillimisht u përfshinë në një konflikt me Aldo Gjinin, që dyshohet të jetë edhe autori i ngjarjes, Më pas Gjini ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar në drejtim të dy të rinjve, duke i lënë të plagosur.


Lajmi kryesor:

Pas 'fërkimit' të makinave, i riu nxjerr pistoletën dhe qëllon dy persona në Tiranë, i lë të plagosur! Autori në kërkim ndërkombëtar nga EUROPOL për tentativë vrasje dhe trafik armësh


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

Mero Baze: Keqkatandisja e një njeriu mosmirënjohës ndaj shqiptarëve