Teksas/ Autori i sulmit postoi 3 ditë përpara armët në Instagram

Teksas/ Autori i sulmit postoi 3 ditë përpara armët në Instagram

Autori i masakrës në shkollën fillore “Robb” në Teksas,18-vjeçari Salvador Ramos, 3 ditë  para se të kryente sulmin postoi në llogarinë e tij në “Instagram” foton e dy pushkëve të stilit AR15. Fotografia u postua si një “Story” me emrin e përdoruesit "salv8dor_".

Shumë shokë të klasës konfirmuan se llogaria i përkiste të armatosurit të dyshuar Salvador Ramos, i cili u qëllua për vdekje nga oficerët që iu përgjigjën të shtënave në shkollë. 


Lajmi kryesor:

Teksas/ 21 të vdekur! Bilanci i ri tragjik nga sulmi me armë në shkollën fillore, 18-vjeçari qëlloi gjyshen e tij para se të vriste fëmijët


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Rama merr pjesë në samitin e NATO-s, pritet nga Mbreti Felipe VI i Spanjës dhe Mbretëresha Letizia (AXHENDA)