Temperatura deri në 35 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 35 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare me reshje shiu me stuhi lokale në mesditë përgjatë relieveve malore.

Temperaturat minimale do të luhaten 14-22 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 28 -31°C në veri, 31 -35°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 10 – 15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 - 5 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

U vra nga fqinji në Laknas, 55 vjeçari Shefqet Hasa punonte shofer i transportit publik në Tiranë

U vra nga fqinji në Laknas, 55 vjeçari Shefqet Hasa punonte shofer i transportit publik në Tiranë