Tentoi të lidhë kabllot elektrikë të këputur, 59-vjeçarin në Vlorë e zë korrenti, ndërron jetë

Foto ilustrim

Një59-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Vlorë, pasi ra në kontakt me rrymën elektrike.

Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se ngjarja u regjistrua në vendin e quajtur “Ish Uzina e Llampave”, ku 59-vjeçari me inicialet Y. B., duke tentuar të rilidhë disa kabllo elektrike të këputura, në oborrin e banesës së tij, dyshohet se e ka zënë korrenti

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pakti ‘Aukus’ i 3 fuqive më të mëdha globale nuk mirëpritet në botë dhe as në opinion publik