Tentoi të ndezë pompën e ujit, e zë korrenti, ndërron jetë gruaja në Vlorë

VLORË-Një grua 38-vjeçe ka ndërruar jetë, pasi ra në kontakt me rrymën elektrike. Viktima është I.A. 38 vjeç.

Mëngjesin e sotëm rreth orës 07:30 minuta gruaja duke tentuar të ndezë pompën e ujit ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

38-vjeçarja u dërgua me shpejtësi në spital, por fatkeqësisht kishte ndërruar jetë.

d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento

Komente

 • Fredi: 13/08/2019 12:44

  Ah Vlorëzeza Vlorëzeza. Vlonjatet po të kishin mend, paret e droges i kishin bashku dhe ta bonin Vloren LasVegas por jo, sikush shikon vërrën e tij. Kjo nuk do kishte ndodh sot po të ishte LasVegas.

  Përgjigju
  • Hajde prap: 14/08/2019 02:14

   Foli prap Fredi dobiçi

 • WTF: 13/08/2019 12:22

  Jo korrenti more gjeni i gjuhes shqipe, pot rryma. Korent me nje r eshte ne gjuhe te huaj dhe nuk thuhet e zuri, por ra ne kontakt me rrymen elektrike. Fshatare!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Inter shkon në gjysmëfinalen e Europa League