Tentoi të vidhte lokalin e banesën! Banorët në Berat thyejnë karantinën, kapin hajdutin dhe ia dorëzojnë policisë (FOTO+VIDEO)

Një 30-vjeçar në Berat pasditen e sotme ka thyer karantinën duke tentuar të hyjë në një lokal dhe banesë për të vjedhur, teksa pronari ishte larguar prej disa ditësh. Por në momentin që ka tentuar që të futet në banesë, hajduti është pikasur nga fqinjët, të cilët kanë dalë nga shtëpitë duke thyer karantiën për të ndaluar të riun. Banorët e lagjes 'Uznovë' e kanë kapur 30-vjecarin që ende nuk bëhet i ditur identiteti i tij duke ia dorëzuar policisë. Shqiptarja.com sjell pamjet e momentit kur i riu është kapur nga banorët e lagjes.
1586196970_berat2.jpg
1586196959_berat1.jpg
1586196950_berat3.jpg

Momenti kur banorët kapin hajdutin në Berat

d.ba./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhej të hiqeshin kufizimet në zonat e kuqe dhe të hapej edhe fundjava?

Komento

Komente

 • Natasha pashaj: 06/04/2020 23:50

  Respeke per z,Edi Ramen ,me se i perkryer,asnje nuk e merte guximin si kryeministri i vendit tim

  Përgjigju
 • Shaban: 06/04/2020 20:51

  po nje dru nuk i futen para se ra dorezonin?? Druri ka dale nga xheneti.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rama thumbon opozitën: Rreziku i virusit është real, jo revolucion imagjinar me karakatinën e teatrit (VIDEO)