Teuta-Dinamo bëjnë paqe në Rrogozhinë! Kastrioti merr pikën e parë në kampionat, barazon kundër Tiranës

Pritej me shumë interes, por ndeshja hapëse e javës së 3 të Superligës mes Teutës dhe Dinamos është mbyllur me shifrat e bardha 0-0. Sfida që u zhvillua në stadiumin e Rrogozhinës u tentua për t’u fituar më shumë nga kampionët në fuqi të Teutës, por në asnjë rast nuk e ndëshkuan dot nëndetësen.

Sakaq edhe sfida tjetër e ditës së shtunës mes Kastriotit dhe Tiranës u mbyll me shifrat 1-1. Në Kamzë të parët që kaluan në avantazh ishin krutanët me penallti të akorduar me VAR, ndërsa në pjesë e dytë për Tiranën barazoi Taulant Seferi.

Ne.k./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

I dënuar për trafik droge në Itali, arrestohet 43-vjeçari në Tiranë