Tifozët e Tiranës festojnë në rrugët e kryeqytetit, shpërndahen pas thirrjes së policisë

Tifozët e klubit të Tiranes janë organizuar në një marshim gjatë kohës që ndeshja ishte drejt përfundimit. Marshimi nga Rruga Fortuzi drejt ministrisë se Drejtësisë-Sheshi Skënderbej dhe përgjatë bulevardit "Dëshmorët e Kombit". Deri tani nga ana e policisë nuk ka asnjë të shoqëruar pasi tifogrupi pas marshimit është shpërndarë. Festes i janë bashkuar dhe disa lojtarë të ekipit të Tiranës. Pas thirrjeve të policisë edhe tifozët janë shpërndarë.


Lajmi kryesor:

Bardheblurtë zyrtarisht kampion për të 25-ën herë, në 100 vjetorin e Tiranës kryeqytet


E.D./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?×

Lajmi i fundit

John

146 raste të reja me COVID-19, 6 humbje jete në 24 orët e fundit