Tifozët italianë nisin festën sapo mbërrijnë në Durrës, këndojnë në kor për Romën

 

Tifozët e ekipit të Romës që kanë mbërritur ditën e sotme në Durrës kanë nisur festën ndërsa shpresojnë që skuadra e tyre e zemrës të marrë fitoren në ndeshjen me Feyenoord.

Ata këndojnë në kor për Romën dhe shpalosin flamurin e skuadrës së tyre.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Tirana shkëlqen, ditë feste dhe zero incidente serioze gjithë ditën! Valle dhe muzikë në rrugët e kryeqytetit! Mijëra tifozë shijuan finalen e parë evropiane në Shqipëri (VIDEO)


A.M./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Erion Veliaj sërish në drejtimin e PS-së së Tiranë! LISTA me krerët e rinj të degëve të PS-së në të gjithë vendin