Tifozët shqiptarë të jashtëzakonshëm, shikoni përshëndetjen speciale me lojtarët në fundin e ndeshjes

Tifozët shqiptarë krijuan një atmosferë magjike në duelin ndaj Italisë, duke mbështetur Kombëtaren nga fillimi deri në fund të sfidës, duke u shndërruar kështu në një lojtar të 12-të. 

Pavarësisht disfatës me përmbysje, në fund të sfidës, teksa lojtarët dhe stafi po përshëndeteshin me tifozët pati duartrokitje të mëdha, teksa në sfond dëgjohej edhe kori: “O sa mirë me qenë shqiptarë oe oe”.

M.Q./E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?