Tifozi i vogël kuqezi prek zemrat, me lot në sy pas golit të Polonisë në ‘Air Albania’

Kombëtarja nuk është thjeshtë skuadra e zemrës. Është ekipi që të përfaqëson nga rrënjët, që domosdoshmërisht të bën për vete edhe pse këtu nuk mund të përfshihen të gjithë.

Demostrimi i kësaj është ky tifoz i vogël kuqezi, që ndodhta nuk e di ende çfarë përfaqëson kombëtarja, ama ndienjën e ka shumë të fortë. Video e tij teksa qan kur kombëtarja pëson gol nga Polonia mbrëmjen e djeshme është bërë virale.

Tifozi i vogël nuk është në gjendje të mbaj lotët, ndërsa me sytë e skuqur shpreson që djemtë kuqezi të bëjnë mrekullinë. Fatkeqësisht kjo nuk ndodhi…

Ne.k./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?

Komento

Komente

  • Iris: 14/10/2021 02:19

    Me vjen keq qe lotet e pasionit tend nuk kane per t'u justifikuar kurre nga skuadra,por kur te rritesh do t'a kuptosh.Kete futboll kemi pasur,kemi dhe do te kemi.Te gjithe kemi deshiren,pasioni nuk na mungon,por fitilin e ka te shkurter, s'kemi kembengulje dhe mbi te gjitha s'kemi kembe.Te rekomandoj te besh me tifo per boksieret,karateistet dhe te tjere sportiste te sporteve ku kemi sukses,se sa per futbollin.Lotet e tu nuk do te jene me lot trishtimi,por gezimi e krenarie.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Dash Sula në ‘5 Pyetje nga Babaramo’: Mazhoranca nervoze nga vettingun në politikë! 'Foltorja'? Gabim i madh i Berishës, ‘gjyshi’ po gjuan me gurë lidershipin e PD-së