Tiranë,asgjesohen 656 rrënjë
kanabis, në kërkim kultivuesit

Janë asgjesuar  656 rrënjë kanabis të ndarë në 3 parcela të vogla në një zonë të thëllë të Bërzhitës.Policia e komisariatit numër 1 në kryeqytet po punon për identifikimin e kultivuesve dhe personave përgjegjës.Ndërkohë që policia ka një të dyshuar për ngjarjen deri më tani me inicialet G.S

Redaksia online
(S.M/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    100 vjet parlamentarizëm, a jeni të kënaqur me nivelin e deputetëve aktual të Kuvendit?