Tiranë, flakët përfshijnë një pallat tek '21 dhjetori', evakuohen banorët (VIDEO)

TIRANE- Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati 5-katësh afër zonës së ‘21 Dhjetori'. Zjarrfikësit kanë bërë të mundur evakuuimin e banorëve dhe po vijojnë me shuarjen e flakëve.

Nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit, ndërkaq burime për Report Tv bëjnë me dije se deri tani nuk ka persona të lënduar. 

//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me pragun elektoral 1% ashtu siç propozon opozita parlamentare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Elbasan/ U vra me një plumb në kokë, si ndodhi ekzekutimi i 71-vjeçarit