Tiranë/ Gjendet i pa jetë brenda makinës një 38-vjeçar, dyshohet për 'arrest kardiak'

Foto ilustruese

TIRANË- Një person është gjetur i  vdekur brenda makinës në rrugën "Mustafa Matohiti”. Burime nga policia bëjnë të ditur se viktima është R. B.,38 vjeç dhe është gjetur pa shenja jete brenda automjetit të ndezur tip 'BMË' rreth orës 16:00.

Sipas policisë në trupin e viktimës nuk u konstatuan shenja dhune apo dëmtime të tjera dhe paraprakisht dyshohet të ketë humbur jetën si pasojë e një arresti kardiak.

Ndërkohë grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punohet për sqarimin e plotë të kësaj ngjarje.

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ushtria franceze vret liderin e al-Kaedas në Afrikën e Veriut