Tjetër aksident në Lezhë, humb kontrollin e automjetit dhe përplaset me një mur, në spital shoferi

Tjetër aksident në Lezhë, humb kontrollin e automjetit dhe përplaset me një mur, në spital shoferi

Foto nga vendi i ngjarjes

Disa minuta më vonë një tjetër aksident është shënuar në Lezhë. Ngjarja u regjistrua në rrugën e kombit në segmentin Milot-Rrëshen, në dalje të Rubikut.

Një automjet ka dalë nga rruga, duke u përplasur në një mur. Si pasojë ka mbetur i plagosur shoferi.

Ai është dërguar për ndihmë mjekësore në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 


Lajmi kryesor:

Dy aksidente brenda disa minutash në Lezhë, përplasen dy makina, 1 viktimë dhe dy të plagosur! Një tjetër shofer humb kontrollin, mjeti përfundon jashtë rrugës


J.GJ./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Plotësimi i Kushtetueses/ KED sërish ankesë: Agjensia e Kadastrës nuk sjell informacion për gjyqtarët