Tolgahan: Që nga tërmeti, gjendja psikologjike e Almedës është përkeqësuar

Tolgahan: Që nga tërmeti, gjendja psikologjike e Almedës është përkeqësuar

Aktori i njohur turk Tolgahan ka folur në lidhje me problemet që tërmeti në Turqi i kishte shkaktuar bashkëshortes së tij, Almeda Abazit, ku tha se gjendja e saj psikologjike është përkeqësuar. Aktori tha se javën e parë të Ramazanit do të shkojë në zonat e prekura nga tërmeti. Tolgahan është pyetur nëse kanë marrë ndonjë masë paraprake për tërmetin.

“Edhe nëse shpëtoj familjen time, veten time, mendja ime do të jetë tek njerëzit që dua. Që nga tërmeti, gjendja psikologjike e gruas sime Almeda është përkeqësuar. Ajo dëshiron që unë të jem gjithmonë afër saj.”

Mëngjesin e 6 shkurtit Turqia dhe Siria u goditën nga një tërmet shkatërrues, i cili u pasua nga disa goditje të tjera të njëpasnjëshme.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit