Tragjike në Mirditë, 55-vjeçari rrëzohet aksidentalisht nga Bjeshka e Fushës së Lugjeve dhe ndërron jetë

Tragjike në Mirditë, 55-vjeçari rrëzohet aksidentalisht nga Bjeshka e Fushës së Lugjeve dhe ndërron jetë

Foto ilustruese

MIRDITË- Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Mirditë ditën e sotme ku Nikolin Gega është rrëzuar aksidentalisht në vendin e quajtur 'Bjeshkët e Fushës së Lugjeve' ku si pasojë ka ndërruar jetë. Mësohet se viktima ishte banues në Tiranë ishte së bashku me familjen e tij dhe miq në Bjeshkë.

Vazhdojnë veprimet hetimor për sqarimin e plotë të ngjarjes.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Mbytet anija me emigrantë afër ishullit grek, rreth 50 të zhdukur

Mbytet anija me emigrantë afër ishullit grek, rreth 50 të zhdukur