Trofeu i Ligës së Kampionëve niset për në stadiumin 'Ataturk' (VIDEO)

Trofeu i Ligës së Kampionëve niset për në stadiumin 'Ataturk' (VIDEO)

Trofeu i Champions League


Inter dhe Manchester City do të përballen sot në 21:00 finalen e Ligës së Kampionëve. Para pak minutave, trofeu është nisur për në stadium, atje ku në fund do të përfundojë në duart e skuadrës angleze ose italiane.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Manchester City dhe Guardiola në majë të Evropës, 'Qytetarët' mposhtin Interin në finalen e Champions League! Marrin trofeun e parë


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Kjo fundjavë sjell lajme të mira në dashuri, shfrytëzojeni... Çfarë thonë yjet për ju sot

Kjo fundjavë sjell lajme të mira në dashuri, shfrytëzojeni... Çfarë thonë yjet për ju sot