Turi dhe Orinda bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e veçantë të vajzës

Orinda Huta dhe Turjan Hyska

Pritjes së ëmbël i erdhi fundit! Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë bërë prindër për herë të parë të një vajzë.

Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë këngëtari me anë të një postimi në rrjetet sociale, ndërsa ka zbuluar edhe emrin e të voglës.

‘Atara lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!’,- shkruan Turi krahas fotos kur shihet vajza e vogël.

Turjan Hyska së bashku me vajzën

 

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Ta bëj unë krevatin për fëmijën...', 'Mobilieri' mashtron policin brenda në komisariat