Turi dhe Orinda publikojnë lajmin e ëmbël: Pranvera nuk vjen me një lule, vjen me një bebe

Orinda Huta dhe Turjan Hysko

Moderatori i njohur Turjan Hysko, zgjodhi ditën e verës për të bërë publik lajmin e pritjes së ëmbël, të shoqëruar me një foto së bashku me bashkëshorten e tij Orinda Huta, së cilës i duket barku i rrumbullakosur.

“Pranvera nuk vjen me një lule, vjen me një bebe”, shkruan në postim ai.

E veshur me rozë edhe më një buzëqeshje, moderatorja Orinda Huta ka publikuar gjithashtu një foto së bashku me Turin në të cilën shkruan “Duke pritur mrekullinë që zoti zgjodhi të na bekojë”.

Prej kohësh përflitet lidhur me shtatzëninë e Orindës por vetëm ditën e sotme çifti e ka bërë publik lajmin.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

OBSH: Vaksinat anti-Covid, shumë efektive kundër variantit Delta