z

U arrestua sot me mbi 1 ton kokainë, 'koka' e grupit kishte dhe një këngë në rrjet me foto nga qelia e burgut

Sandër Pemaj i arrestuar ditën e sotme si koka e grupit të kapur në Greqi me më shumë se 1 ton kokainë është një emër i njohur për drejtësinë. Mbi të ka edhe një këngë në kanalin youtube që përshkruan aktivitetin e tij në burg dhe jashtë tij.


Lajmi kryesor:

Kapen 1.2 ton kokainë në Greqi, e sollën me jaht nga Karaibet! Arrestohet 'koka' e bandës dhe 5 shqiptarë të tjerë/ Hetime në Tiranë (EMRAT+VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Javë e përgjakshme, a duhet të ketë një ligj më të ashpër për vrasjet?×

Lajmi i fundit

John

Durrës/ Vrau me thikë 33-vjeçarin pas një konflikti për zënien e rrugës dhe u arratis në këmbë! Arrestohet pas disa orësh autori Arbër Kotaj