U dëmtua nga tërmeti/ Shembet me shpërthim të kontrolluar pallati 6-katësh në Durrës (VIDEO)

DURRËS- Siç ishte paralajmëruar, është shembur me shpërthim të kontrolluar pallati 6-katësh në Durrës i cili ishte dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit.

Lajm në përditësim

Momenti i shperthimit

B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i ka përmbushur pritshmëritë Reforma në drejtësi?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Covid, 5.6 milionë raste infeksioni në botë! Brazili epiqendër e pandemisë, tejkalon SHBA dhe Europën