U ekzekutua në restorant në Brazil, shqiptari Ilir Zelka ka qenë pronar i një kompanie pronash me qira në Pragë (Detaje)

Vendi ku u vra shqiptari Ilir Zelka ne Brazil

Ilir Zelka, 47 vjeçari nga Tirana i cili është ekzekutuar ditën djeshme në një restorant në Brazil rezulton të jetë pronar i një kompanie që jepte prona me qira, me seli në Pragë të Çekisë.

Zelka ishte bashkëpronar në kompaninë imobiliare "Zelka and Co." së bashku me një tjetër preson.

Ai e ka hapur kompaninë më 20 mars të vitit 2010 ndërsa në 9 mars 2019 është larguar nga kompania si bashkëpronar dhe si anëtar bordi.

Sipas një përllogaritje të bërë në bazë të të dhënave të publikuara, kjo kompani arrinte vlerën 10 mijë dollarë.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet në restorant shqiptari në Brazil! Ishte pronar i një kompanie pronash me qira në Çeki (FOTO+VIDEO)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i infermieres për vjedhje, a mendoni se ka bluza të bardha që abuzojnë me detyrën dhe besimin e pacientëve?×

Lajmi i fundit

John

Foto/ Grabitja e Kredo.al, momenti kur 21-vjeçari futet në filial i maskuar dhe me çadër