U gjet i vetëm dje në mes të rrugës në Tiranë, fëmija i dorëzohet familjes

Fëmija që u gjet dje i humbur në Tiranë

Pas thirrjes së policisë një ditë më parë, për një fëmijë të mitur i cili ishte gjendur i vetëm në rrugët e Tiranës dhe ndodhej në komisariatin nr. 3 pasi nuk mbante mend adresën, familjarët janë paraqitur për ta marrë ditën e djeshme rreth orës 19:00.

Fëmija që ndodhej në gjendje të mirë shëndetësore, i është dorëzuar familjarëve pasi kontaktuan me efektivët e policisë. Ai u gjet i vetëm nga qytetarët rreth orës 16:00, tek “Terminali i Jugut”.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A bënë zgjedhjen e duhur demokratët duke konfirmuar Lulzim Bashën në krye të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dy fjalë për Gramoz Ruçin