U hodh dje nga kati i katërt i spitalit në Gramsh, ndërron jetë 66-vjeçari që po mjekohej tek ‘Trauma’ në Tiranë

U hodh dje nga kati i katërt i spitalit në Gramsh, ndërron jetë 66-vjeçari që po mjekohej tek ‘Trauma’ në Tiranë

Spitali i Gramshit

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë, 66 vjeçari nga Gramshi i cili ditën e djeshme u hodh nga kati i katërt i spitalit rajonal.

Hekuran Llapushi nuk mundi t’u shpëtonte hemorragjisë dhe frakturave të marra pasi u vetëhodh nga një lartësi prej katër katesh.

I moshuari ishte shtruar prej 4 ditësh në spitalin e Gramshit. Pasi u vetëhodh nga kati i katërt, 66 vjeçari përfundoi në tarracën e katit të dytë të spitalit me fraktura të shumta dhe hemorragji. Deri më tani, dyshohet se rënia e Hekuran Llapushit mund të ketë qenë aksidentale pasi ky i fundit mund të jetë përpjekur të dalë në dritare për të marrë ajër pasi kishte probleme me mushkëritë dhe në atë moment mund të ketë rënë aksidentalisht. 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Landi: 31/03/2023 18:29

    Ky ishte gje me kovid?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Zbulohet krokodili “i virgjër” që la veten e vet shtatzënë

Zbulohet krokodili “i virgjër” që la veten e vet shtatzënë