U kritikua se veshi fustan të zi në dasmën e kunatës, reagon Einxhel Shkira

U kritikua se veshi fustan të zi në dasmën e kunatës, reagon Einxhel Shkira

Einxhel Shkira dhe Dj.Dagz

Para disa ditësh motra e Dj Dagz kurorëzoi dashurinë e saj në martesë në një dasmë të madhe që mori goxha vëmendje në rrjetet sociale.

Sigurisht pjesë e saj ishin Dagz dhe Einxhel. Kjo e fundit u kritikua në rrjet nga disa komentues për veshjen e saj. Einxhel kishte veshur një fustan të zit ë gjatë, që disa persona e gjetën të papërshtatshëm.

Atyre moderatorja u është përgjigjur së fundmi me një videomesazh ku thotë:

“Kam kuptuar se Shqipëria është vendi ku dashuria dhe respekti ndaj njerëzve tregohet me ngjyra fustanesh. Nuk e di se me çfarë ngjyre tregohet dashuria. Unë jam më shumë e idesë se këto tregohen me vepra dhe jo me ngjyra fustanesh. Njoh shumë kunata që kanë veshur fustane të kuq, pink etj. në dasmën e njëra-tjetrës dhe ndërkohë nuk e durojnë dot njëra-tjetrën. Por, preferoj më shumë të vesh fustanin e zi dhe ta dua shumë kunatës time. Ngjyrën e fustanit e zgjodha nga halli. Kisha menduar të vishaj diçka lejla, por format e mia trupore ende nuk ishin gati. Këhtu që edhe kunata më sugjeroi të ziun.”-thotë ajo në video.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Atentati me 3 viktima në Memaliaj, vëllai i Marsel Çelës paralajmëron vetëgjyqësi: Të gjenden autorët që e vranë padrejtësisht

Atentati me 3 viktima në Memaliaj, vëllai i Marsel Çelës paralajmëron vetëgjyqësi: Të gjenden autorët që e vranë padrejtësisht