U largua nga 'Portokallia', zbulohet ekrani ku do e shohim Xhemi Shehun?

Largimi i Xhemi Shehut nga "Portokallia" ka qenë lëvizja më e bujshme e kësaj merkatoje verore në TV.

Megjithatë, duket se moderatorja bukuroshe do ta shohim në një ekran krejtësisht të ri dhe në një format ndryshe. Bukurosha ka publikuar një foto ku shihet në shoqërinë e vëllezërve binjak, Donald dhe Romeo Veshaj.

Bukuroshja është shfaqur në shoqërinë e vëllezërve binjak, Donald dhe Romeo Veshaj.

Me largimin e Bora Zemanit, "Treshat" kanë mbetur "Dy" dhe duket se ato kanë "peshkuar" Xhemi Shehun.

Foto e publikuar nga Romeo Veshaj

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Të dielën zgjedhjet, cila prej partive politike bëri fushatë më të mirë dhe bindëse?

Komento

Komente

 • Neo: 01/10/2020 16:31

  Ka plotesisht te drejte i madhi S. Frojd kur thonte se pothuajse te gjitha aresyet dhe shkjaqet E VERTETA te veprimeve dhe levizjeve qe bejne 'Homo Sapiens Sapiens-at' kane baze fiziologjike seksuale (te plotesuar ose jo), me te ashtuquajturen te famshmen 'Libido'. S'ka shpjegim tjeter kjo levizje e Xhemit?!!... Te lesh 'Portokalline' qe eshte vertete nje program teper i larte artistikisht (qe ndoshta eshte sot per sot, me e mira ne te gjithe Boten), dhe ku aty Xhemi shkelqente dhe binte ne pah e rrezellinte e te shkosh e te zhytesh ne funderrina (artistikisht)?!!!.... Kjo vetem me psikanalizen e Frojdit shpjegohet!

  Përgjigju
  • Tomi: 11/10/2020 11:55

   Se kapi asnjë nga ju ironinë e Neos?

  • gfdsa: 06/10/2020 13:27

   ca idiotesh mban kjo toke: portokallia program i larte artistikisht, thote...

  • Mali: 02/10/2020 12:53

   Lere Frojdin se te paska bere budalla. Levizja e aktoreve moderatoreve apo personazheve televizive eshte nje fenomen normal. Cdo person kerkon sfida te reja dhe kjo arrihet duke bere ndryshimin duke punuar ne medja te ndryshme. Ky fakt i pasuron njerezit e botes se medias dhe i rrit ne profesion. Natyrshem kjo sjell edhe ndryshime cilesore te aspektit financiar. Prandaj suksese Xhemi. Jeta eshte levizje. Arti eshte ambienti ku levizja eshte motor.

 • pirro: 01/10/2020 10:29

  Xhemi nga me fotozheniket. e zgjuar, e bukur, por nuk e di ne eshte e lumtur. Mendoj se Portokallia ishkonte me mire. Bukuria ka nevoje per me shume se nje partner qe te jete e lumtur.

  Përgjigju
 • koli: 30/09/2020 00:34

  Kur lexon keto komplimente per Xhemin duket sikur po behet qameti..... Kushdo qe ka ikur nga portokallia ka humbur se sot ka aq shume artiste qe nuk kane pas mundesi te promovohen sa nuk ta pret mendja. Ketu nuk dua ti ul vlerat Xhemit por ka plot Xhemi, Xhemile,Xhemal etj.qe shkelqejne. Topi eshte sholle ku afirmoben aktroj e dhe larvlben dhe perseri Top mbetet se ka elemente ot ky vend. Suksese Xhemi dhe na bej tani ndonje rol Xhemilesh.....

  Përgjigju
 • MOS!: 29/09/2020 17:11

  Po jo moj Xhemi, mos e bej ate gabim kaq te madh dhe kaq qesharak. Si ka mundesi, se ti dukesh vajze e zgjuar. Te lesh 'Portokalline' nje program vertete brilant, qe ne mezi e presim te filloje, e te shkosh ne ate gjoja humor te atyre dy cunave qe une si dashamires i madh i humorit, qe mund te shoh me kenaqesi edhe humore jo shume te arrira, kur kam tentuar te shoh programin e tyre e kam ndrruar kanalin MENJEHERE nga peshtirosja dhe tmerri. Aty jo qe s'ka humor, por me plot gojen, them qe neqoftese doni ta urreni humorin shifni ate gjoja 'humorin' e binjakeve.Teper i shpifur, banal e peshtiroses. Ata vete bene nje gabim te pafalshem qe u larguan nga "Al Pazar", se aty vertete ata benin humor te kendeshem e te shendeteshem (nen regjine e kujdesin e te madhit Agron Llaka natyrisht), po sapo ata u larguan per te bere gjoja emision te tyre, u zbehen deri ne neveri. Mendonim se ata do te ktheheshin perseri ne 'Al Pazar' duke e kuptuar GABIMIN E RENDE', (se nuk duken aq budallenj), por jo?!!!!...... Dhe tani pas dy komplet te deshtuarve, don te shkoje dhe e bukura dhe artistja Xhemi jone?!!!....... Si ka mundesi?!!.......Xhemi, te lutemi shume ne artedashesit dhe partizanet e humorit, MOS E BEJ ATE GABIM! MOS!!!

  Përgjigju
  • redxws: 06/10/2020 13:28

   3 here me emra te ndryshem e ke bere komentin, psikopat

 • petrit: 28/09/2020 10:32

  Duhej te gjente menyre me te mire per te mbyllur karrieren,sepse ai emision eshte palacollet me 4 shikues.

  Përgjigju
 • llaqi: 28/09/2020 10:02

  mos bjer ne nivelin e ketyre palacove

  Përgjigju
 • loni: 28/09/2020 08:16

  keta vellezerit antipatik nuk hahen fare as me vaj e as me uthull.bejne humor pa krip dhe flasin si fshatar nga vlora se vlores i marin te keqen ata .Me pak fjale nuk jane humorist jan karagjoza pazari

  Përgjigju
  • Naldi: 06/10/2020 14:04

   Po qe ke tdrejte o Loni. Kta palaço qe bejne si derra gjojna vlonjate, jane thjesht fshatare. Skane as humor as personalitet asgje.

 • Lush berbali: 28/09/2020 07:21

  Xhemi do te mbetet pergjithmone femra më femer e ekraneve shqiptare. Megjithate ky formati i treshave nuk me pelqen. Me ngjajne me nderin e kombit Jul Dedaqe vete flet e vete qesh me budallalleqet e tij. Uroj qe Xhemi te dale mbi kete format,pasi dhe pergjigje - shakane e ka ne maje te gjuhes. Sa per portokalline ,ajo po humbet çdo vit dhe zevendesimi i Xhemit me Eneiden nuk eshte i duhuri. Eneida flet bukur,por reagon ndjaj shakase si e qeshura e xhirafes,pese min pas te tjereve.

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 27/09/2020 23:03

  Merkato verore e televizioneve. Boll se na bot me vjell

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

VIDEOLAJM/ 'O kurrë nuk vdes o Sali Berisha', absurditeti i militantit të PD-së, bllokon rrugën duke bërë skena drifti në rrethrrotullim