Aksident rrugor në aksin Tiranë-Lezhë, përplasen dy mjete, shoqërohen drejtuesit

LEZHË- Një aksident rrugor është regjistruar ditën e sotme në aksin Tiranë-Lezhë. Në aksident janë përfshirë dy automjete, një tip “Audi A6” dhe një “Audi Q5”.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:20 në Ishull Lezhë, por fatmirësisht ka pasur vetëm dëme materiale.

Të dy drejtuesit e automjeteve, 36-vjeçari M. K., që drejtonte “Audin A6” dhe 24-vjeçari K. GJ., që drejtonte “Audi QG” janë shoqëruar në komisariat.

A.M./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

"Fluturo lart, Kevin, si shqiponjat! Fluturo te Zoti!" Qindra persona i japin lamtumirën 19 vjeçarit shqiptar, humbi jetën në aksident