U përfol se është shtatzënë për herë të dytë, Françeska Murati tregon se si qëndron e vërteta

U përfol se është shtatzënë për herë të dytë, Françeska Murati tregon se si qëndron e vërteta

Françeska Murati

Ish-banorja e BBV3, Françeska Murati së fundmi është përfolur në mediat rozë se është në pritje të ëmbël.

Mirëpo gjatë një interviste të dhënë së fundmi modelja iu dha fund këtyre aludimeve.

“Kam dëgjuar një thashethem të çuditshëm para pak ditësh. Që unë jam shtatzënë dhe kam qenë para se të hyja në shtëpi. Nuk është e vërtetë. Nuk jam shtatzënë dhe nuk kam qenë para se të hyja në shtëpi. Po të kisha qenë do të dilte në analizat që kemi bërë para se të futeshim në Big”, ka thënë Françeska.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

UNESCO miraton vendimet për Butrintin, Gjirokastrën dhe Beratin, vendimi për Ohrin shtyhet vitin e ardhshëm

UNESCO miraton vendimet për Butrintin, Gjirokastrën dhe Beratin, vendimi për Ohrin shtyhet vitin e ardhshëm