U përfol se ishte drejt ndarjes me Jennifer Lopez, Ben Affleck shuan çdo dyshim

 U përfol se ishte drejt ndarjes me Jennifer Lopez, Ben Affleck shuan çdo dyshim

Aktori Ben Affleck ka hedhur poshtë thashethemet se është drejt divorcit me bashkëshorten e tij, këngëtaren e njohur Jennifer Lopez.

Këtë ai e ka bërë të ditur tek episodi i ri i emisionit të Kevin Hart në Peacock ‘Hart to Heart’, ku fituesi i Oskarit foli për jetën dhe dashurinë.

Teksa e cilësoi atë si një grua të mrekullueshme, ai tregoi se niveli i tij i famës ndryshoi në mënyrë drastike pasi ai dhe Lopez rindezën romancën e tyre në vitin 2021.

“Ajo është kaq e famshme dhe njerëzit e duan atë. Ajo përfaqëson vërtet diçka të rëndësishme për njerëzit. Është e mrekullueshme”, tha ai.

Por për Affleck, fama që ata kanë është si një thikë me dy tehe kur bëhet fjalë për familjet e tyre dhe rolet e tyre si prindër.

Çifti, i cili u martua në korrik të vitit 2022, dhe thashethemet për ndarje në maj të këtij vitit shkaktuan bujë në media.

S.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Dëshmia, dy oficerë policie lanë pozicionet e tyre dhe u vunë në kërkim të atentatorit të Trumpit përpara se ai të qëllonte

Dëshmia, dy oficerë policie lanë pozicionet e tyre dhe u vunë në kërkim të atentatorit të Trumpit përpara se ai të qëllonte