Aksidenti me ambulancën në Sarandë, pas vdekjes së infermieres ia mbath nga spitali shoferi i 'BMW X5'

Pamje nga aksidenti në Sarandë

Shoferi i cili u përfshi në aksidentin me ambulancën ku humbi jetën infermierja Adelina Rizvani është larguar nga spitali.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se Kosta Kaca, 24 vjeç është larguar nga spitali pa mbyllur kartelën mjekësore.

Shoferi i ambulancës dhe 24 vjeçari janë nën akuzë për shkeljen e rregullave të qarkullimit, ku humbi jetën 57 vjeçarja.

 


Lajmi kryesor:

U plagos rëndë pas aksidentit me ambulancë në Sarandë, pas një jave ndahet nga jeta infermierja! Shoferi i 'BMW X5' ia mbath nga spitali


D.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Numër i lartë të infektuarish me COVID, a duhet të ketë masa të tjera shtrënguese perveç maskës?×

Lajmi i fundit

John

Çështja e Detit, Mitsotakis flet në parlament: Kemi një marrëveshje me Shqipërinë për të referuar çështjen e Zonës Ekskluzive në Hagë