U përlot në dasmën e Elgitit dhe Kleas, Romeo Veshaj ndan momentin emocionues: Kam zemër të dobët

U përlot në dasmën e Elgitit dhe Kleas, Romeo Veshaj ndan momentin emocionues: Kam zemër të dobët

Donald, Romeo dhe Elgiti

Romeo Veshaj ka zbuluar arsyen se përse u përlot në dasmën e Elgit Dodajt dhe Klea Hutës. Ai u shpreh se e imagjinoi veten dhëndër. Ma

“E kam zemrën shumë të dobët. Të gjithë mendojnë se jam i fortë, por unë jam më i dobët se Donaldi realisht. Më bëhet shumë qejfi për Elgitin që u kurorëzua sot. Pashë dhe veten si mund të isha dhëndër. Mua kur s'më mbajnë këmbët shoqërues, imagjino dhëndër… Uroj të jenë të qeshur, të lumtur, të gëzuar gjithë jetës e pse jo me 2-3 fëmijë të tjerë që të mos e lënë Kridin vetëm", tha Romeo.

Kutjojmë se Romeo, Donaldi dhe Elgiti janë miq të ngushtë.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • kejddiii: 11/06/2023 21:43

    ky romeo i zgjuar o xhan ja beri naften asaj peleshkes nuk eshte per burre ajo o xhan ajo smjaftohet me nje do shume vajza e lokaleve te nates

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Nga 1 janari 2024 taksohen profesionet e lira, 15% dhe 23%! Udhëzmi, ja mënyra se si do të bëhet tatimi

Nga 1 janari 2024 taksohen profesionet e lira, 15% dhe 23%! Udhëzmi, ja mënyra se si do të bëhet tatimi