U përplas me makinën pak ditë më parë teksa po i jepte motorit, vdes në spital 18-vjeçari në Elbasan! Video nga momenti i aksidentit

ELBASAN- Bjorni Papri, 18-vjeç i cili u aksidentua pak ditë më parë në fshatin Kuqan të Elbasanit ka ndërruar jetë në spital.

I riu nuk ka mundur që t’u shpëtojë plagëve të marra për shkak të aksidentit fatal. 18-vjeçari u përplas teksa po udhëtonte me motor, ku një makinë i preu rrugën dhe e hodhi disa metra tutje.

Ndërkohë drejtuesja e mjetit u la në arrest shtëpie pasi ka një fëmijë nën moshën 3-vjeçare.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Përleshje e dy grupeve shqiptare në aeroportin e Perugias në Itali! 8 persona të arrestuar, momenti kur qëllohen me grushta e shkelma (VIDEO)