U qëllua me plumb në gjoks, biznesmeni në Lezhë ishte duke ecuar me makinë! Ka shkuar vetë në spital i plagosur

Biznesmeni Aleksandër Deda i cili ka mbetur i plagosur me armë zjarri gjatë një atentati që i është bërë pasditen e sotme bëhet me dije se ka shkuar vetë në spital pasi është plagosur teksa ka qenë duke ecur me makinë.

Edhe pse i plagosur ai ka shkuar në spitalin e Lezhës me makinën e tij dhe nga aty është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Kur është qëlluar ka qenë duke ecur me makinë.


Lajmi kryesor:

Atentat biznesmenit në Lezhë! Plagoset me plumb në gjoks, por shkon vetë në spital! Gjendet makina e shkrumbuar e autorëve pa targa dhe arma! Pistë hetimi e shkuara në Itali (VIDEO)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi/ Komiteti Teknik i Ekspertëve lë në fuqi masat kufizuese. A jeni dakort me vendimin?×

Lajmi i fundit

John

Fotolajm/ Dëbora shtrohet në Parkun Kombëtar të Drilonit, destinacion i preferuar për turistët