U tha se ka blerë ndjekësit në ‘Instagram’, Olta Gixhari del me fakte, ja çfarë na zbulon ish-banorja e BBV (VIDEO)

Olta Gixhari së fundmi ka publikuar një video në instastory-n e saj teksa sqaron zërat mbi blerjen e mundshme të ndjekësve të saj.

Aktorja shprehet se lajmet janë krejtësisht të rreme teksa fton të gjithë ata që dyshojnë të shikojnë videon ku ajo ka treguar të gjitha të dhënat e saj personale mbi numrin e ndjekësve të arritur, numrin e  atyre që nuk e ndjekin por vetëm i shikojnë profilin etj.

“Kam lexuar disa lajme që unë kam blerë followers në rrjetin tim social Instagram ,dhe kjo nuk është aspak e vërtete ndaj sot unë këtu bashkë me ju do të futem tek të dhënat e  telefonit tim dhe ju do të keni mundësi të shikoni se çfarë ndodhë në instagramin tim”-sqaron Olta në video.

 

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Ndotje alarmante, plehrat në shtratin e lumit Devoll shqetësojnë banorët e Ormanit në Maliq: S’kemi kazan ku t’i hedhim

Ndotje alarmante, plehrat në shtratin e lumit Devoll shqetësojnë banorët e Ormanit në Maliq: S’kemi kazan ku t’i hedhim