U tha se u nda nga i dashuri, por Lori Hoxha merr dhuratën më të bukur për Shën Valentin

Blogerja e njohur është një nga femrat shqiptare që tërheq vëmendjen për stiline e saj të veçantë dhe të kushtueshëm.

Kohët e fundit ajo u lakua gjatë për shkak të ndarjes së mundshme me partnerin e saj Vis Bajraktari. Ata nuk janë parë krah njëri-tjetrit por gjithashtu nuk kanë kundërshtuar zërat që flasin për ndarjen e tyre.

E ndërsa të gjithë flasin për këtë detaj të jetës së saj private ajo gjendet në Londër. Në ditën e të dashuruarve Lori ka marrë një dhuratë speciale nga i shtrenjti i zemrës së saj.

Një buqetë e madhe me lule shoqëruar me një pusullë urimi për ditën e Valentinit. Kjo surprizë kaq e ëmbël vjen nga nipi i saj London Noor.

1/2
G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento