U vra me plumb në kokë në Vaun e Dejës, viktima mik me Stresin: Ma këpute shpirtin kur mora lajmin

Viktima Gjin Ndoji dhe Stresi

Këngëtari Arkimed Lushaj i njohur si Stresi kishte njohje me 27-vjeçarin që u gjet i varë mëngjesin e sotëm në Shkodër. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Stresi shpreh dhimbjen e madhe për vdekjen e të riut, i cili u gjet i vrarë me plumb në kokë.

Gjin Boriçi, i cili njihej edhe me emrin Gjin Ndoji, rezulton si një person me precedent kriminal në fushën e krimeve ndaj personit dhe mendohet se vrasja e tij është larje e hesapeve.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet i riu në Vaun e Dejës! Viktima probleme me gjakmarrjen, por vrasja dyshohet për larje hesapesh! Gjendet makina e djegur me targa të vjedhura (VIDEO)


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?×

Lajmi i fundit

John

Lufta mes Azerbajxhanit dhe Armenisë/ Rama si kreu i OSBE: Nxis palët të bëjnë armëpushim para se numri i njerëzve në këtë konflikt të rritet më tej