Sherr mes dy të rinjve me thika, plagoset 19-vjeçari në Durrës, policia në kërkim të autorit

Foto ilustruese

Gjatë pasdites së sotme rreth orës 16:20 ka nisur një sherr mes dy të rinjve në Hamallaj, Durrës

Si pasojë i konfliktit, situata agravoi dhe A.B ka lënduar me thikë, 19-vjeçarin S.G, i cili aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka nisur krehjen e zonës për të bërë të mundur kapjen e autorit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vllaznia nuk ia del as me një lojtar më shumë, Teuta i merr barazimin në Shkodër